Nieruchomości

Posiadamy duże doświadczenie związane ze sferą obrotu nieruchomościami. Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie, w pełni angażując się w każdy, nawet najdrobniejszy aspekt. Wiemy jak ważne są szczegóły przy kupnie, sprzedaży, najmie, dzierżawie oraz analizie stanu prawnego różnorodnych nieruchomości.

Każda umowa dotycząca nieruchomości charakteryzuje się innymi wymogami, których niedopełnienie jedynie oddala pomyślną finalizację i niepotrzebnie generuje dodatkowe koszty.

Nasza kancelaria dzięki wieloletnim doświadczeniom opracowała wydajne schematy postępowania, które są w stanie szybko pomóc współpracującym z nami klientom w realizacji ich celów.

Kompleksowo wspieramy naszych klientów przy obsłudze całego procesu budowlanego.

Jeśli planują Państwo jakiekolwiek czynności związane z nieruchomościami, zapraszamy do kontaktu.

 

Kupno lub sprzedaż nieruchomości:

  • do tej pory doprowadziliśmy do końca wiele transakcji sprzedaży nieruchomości, poczynając od mieszkań prywatnych aż po działki inwestycyjne;
  • doradzaliśmy naszym klientom w trakcie obrotu nieruchomościami rolnymi oraz leśnymi;
  • wspieraliśmy naszych klientów na każdym etapie — w negocjacjach, sporządzeniu umów (przedwstępnych, jak i ostatecznych) oraz reprezentacji u notariusza.

Najem lub dzierżawa nieruchomości:

  • nasza kancelaria reprezentowała zarówno średnich, jak i dużych klientów, których sfera codziennej działalności rozciągała się od wynajmowania powierzchni w galeriach handlowych, po pojedyncze lokale zlokalizowane przy ulicach handlowych;
  • najem lub dzierżawa lokali mieszkaniowych pod działalność komercyjną należy do jednych z naszych głównych specjalizacji.

Badanie stanu prawnego:

  • prowadzone przez nas badania stanu prawnego różnorodnych nieruchomości znajdujących się zarówno w centrach dużych miast, górach, strefach nadgranicznych oraz nad morzem dają nam szeroką perspektywę odnośnie najważniejszych aspektów wiodących do pomyślnej finalizacji dowolnej transakcji;
  • badania stanu prawnego pozwalają na znaczne zaoszczędzenie na przyszłych wydatkach, oraz eliminują ryzyko, że w skutek niedopatrzenia pojawią się poważne problemy.