Elektromobilność

Auta elektryczne to nasza pasja, co sprawia, że jesteśmy na bieżąco z tą dynamicznie rozwijającą się gałęzią prawa.

Uczestniczymy w konferencjach i sympozjach dotyczących elektromobilności. Na Electric Vehicle and Infrastructure Meeting, które miało miejsce w Warszawie pod koniec 2016 r., prezentowaliśmy jak przedstawia się otoczenia prawne dla branży samochodów elektrycznych w Polsce (http://elektromobilnosc.com/samochody-elektryczne-otoczenie-prawne/). Pod koniec marca 2017 r. nasza kancelaria była partnerem konferencji Electric Vehicle and Infrastructure Meeting, która odbyła się w Kijowie. Radca prawny Witold Chmarzyński występował podczas konferencji jako ekspert prawny w zakresie polskich regulacji prawnych w dziedzinie elektromobilności (http://elektromobilnosc.com/elektromobilnosc-na-ukrainie/). 

Posiadamy doświadczenie w obsłudze podmiotów polskich i zagranicznych dostarczających na polski rynek usługi ładowania samochodów elektrycznych oraz zajmujących się budową stacji ładowania dla takich pojazdów.

Kancelaria jest założycielem, a jeden z jej wspólników redaktorem naczelnym, pierwszego w Polsce portalu o aspektach prawnych i podatkowych elektromobilności — Elektromobilnosc.com 

Posiadamy doświadczenie w obsłudze podmiotów polskich i zagranicznych dostarczających na polski rynek usługi ładowania samochodów elektrycznych oraz zajmujących się budową stacji ładowania dla takich pojazdów.

Jeśli działają Państwo w branży elektromobilności i potrzebują wsparcia, zapraszamy do kontaktu.